Hizmetlerimiz >> Gürcistanlı Yabancıların Çalışma İzinleri

Gürcistan Uyruklu Yabancıların Çalışma İzinlerinde Değişiklik
 

22.06.2015 tarihinden itibaren Gürcistan uyruklu yabancıların çalışma izni başvuru işlemlerinde yeni bir düzenlemeye gidilerek yurtdışından yapılacak çalışma izni başvurularında ek evrak talebinde bulunulmaktadır.
Bu evrakların hazırlanma sürecinde Gürcistan’ın Tiflis şehrinde bulunan çözüm ortağı firmamız aracılığı ile hem personeliniz için istenilen ek belgeler en uygun ücret karşılığında hazırlanır hem de konsolosluğa yapılacak başvuru dosyasının eksiksiz şekilde hazırlanması sağlanarak başvurunuzun olumsuz neticelenme ihtimali ortadan kalkmış olur.
Özel sektörde veya ev hizmetlerinde çalışacak Gürcistanlı yabancıların kendi ülkelerinden yapacakları çalışma vizesi başvurusu esnasında bu evraklar olmaksızın çalışma izni referans numarası verilmemektedir.

Gürcistan vatandaşlarının yurtiçinden yapacakları başvurularda herhangi bir değişiklik bulunmamakta olup minimum 6 aylık ikamet iznine sahip olan Gürcistan uyruklu yabancılar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına çalışma izni başvurusunda bulunabilmektedirler.

Yurtdışı çalışma izni başvurusu esnasında istenilen belgeler ile ilgili bilgi almak için lütfen uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.